Badania RTG

W CMS Olimp oferujemy badania RTG. Nasz nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt pozwala na dokładne i szybkie diagnozowanie różnych schorzeń i urazów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas badania.

Badania RTG są szczególnie przydatne w diagnostyce schorzeń kostnych, takich jak złamania, zwichnięcia, czy choroby zwyrodnieniowe. Mogą być również stosowane do badania układu oddechowego, serca, czy narządu moczowego.

W Centrum Medycyny Sportowej Olimp przeprowadzamy badania RTG w pełni bezpiecznie i zgodnie z najnowszymi standardami medycznymi. Zapewniamy również szybki dostęp do wyników i konsultacji z lekarzem specjalistą.

Jeśli potrzebujesz dokładnego i szybkiego badania RTG, zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycyny Sportowej Olimp.

Rejestracja wizyt

Pn - Pt: 9:30 - 17:00

Godziny przyjęć

Poniedziałek

9:30 - 18:30

Wtorek

9:30 - 18:30

Środa

9:30 - 18:30

Czwartek

9:30 - 17:00

Piątek

14:00 - 18:00

Kierownik Centrum Medycyny Sportowej „OLIMP” Robert Zapotoczny informuje, że:

  1. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zmierzone wartości dawek efektywnych nie przekroczyły wskazanych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie dawek granicznych promieniowania jonizującego dopuszczalnych wartości dawek granicznych wynoszących dla pracowników: 20 mSv/rok; ogółu ludności: 1 mSv/rok
  2. W trakcie ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano sytuacji awaryjnych dotyczących stosowania promieniowania jonizującego.
  3. Działalność z zakresu zastosowania promieniowania jonizującego prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym znowelizowanej w 2019 r. ustawy Prawo atomowe.