Chirurgia urazowo-ortopedyczna dla dzieci

Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej dla dzieci w CMS Olimp w Zielonej Górze to specjalistyczne miejsce, gdzie rodzice mogą uzyskać profesjonalną opiekę medyczną dla swoich dzieci specjalizującą się w chirurgii urazowo-ortopedycznej. Nasz zespół specjalistów posiada bogate doświadczenie w leczeniu urazów i schorzeń ortopedycznych u dzieci, oferując indywidualne i nowoczesne metody leczenia oraz specjalistyczne badania takie jak RTG. Oferujemy także zaopatrzenie medyczne, takie jak opatrunki gipsowe, zakładanie szyn czy szycie ran. Poradnia zapewnia szeroki zakres usług medycznych, w tym badania, konsultacje, diagnozowanie, leczenie oraz fizjoterapię. Wizyty w poradni dla osób do 18 roku życia są bezpłatne dla osób posiadających skierowanie od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej (w ramach wizyty na NFZ). Nasz zespół specjalistów jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę medyczną, od diagnozy przez leczenie po zaopatrzenie medyczne i rehabilitację.

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i zapewnienia najlepszej jakości opieki medycznej dla dzieci z zakresu chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Informacja dla pacjentów

Pacjentom, którzy przebywali w Stacjach Pogotowia Ratunkowego, SOR lub w innych oddziałach szpitalnych i otrzymali skierowanie do poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej dla dzieci w celu kontroli, zalecamy dokonać rejestracji do poradni w dniu otrzymania takiego skierowania. Rejestracja wizyt kontrolnych możliwa jest telefonicznie lub osobiście w CMS Olimp (parter – rejestracja główna).

Rejestracja wizyt

Pn: 8:30 - 17:00
Wt - Pt: 8:30 - 16:00

Godziny przyjęć

Poniedziałek

lek. med. Robert Zapotoczny

14:30 - 18:30

lek. med. Przemysław Bartłodziej

14:30 - 18:30

Wtorek

lek. med. Przemysław Bartłodziej​

14:30 - 18:30

Środa

lek. med. Robert Zapotoczny

14:30 - 18:30

Czwartek

lek. med. Przemysław Bartłodziej​

10:00 - 14:00

Piątek

lek. med. Robert Zapotoczny

14:00 - 18:00